Před odletem do Londýna předvedou akvabely

03. 08. 2012 | † 21. 03. 2015 | kód autora: OsV

Před odletem do Londýna předvedou akvabely svoje sestavy

Zatímco ve zmoklém Londýně už probíhají soutěže letních olympijských her 2012 v plném proudu, jsou ještě čeští sportovci-olympionici, kteří se chystají na svá vystoupení, a dokonce teprve balí kufry a holínky doma

 

Jako jedny z posledních budou odlétat a bojovat o historické finále české akvabely – čtyřnásobná olympionička Soňa Bernardová a její partnerka z OH v Pekingu v synchronizovaném páru, dvojnásobná olympionička Alžběta Dufková.

A než v noci zabalí zavazadla, obě děvčata srdečně zvou veřejnost, fanoušky, příznivce plavání, dospělé i děti: přijďte na rozlúčku, která bude dnes od 19 hodin v brněnském bazénu za Lužánkami. Soňa Bernardová s Bětkou Dufkovou tam předvedou své obě soutěžní sestavy. A můžeme říct, že je to pěkná divočina.

Držíme palce, ať všechno vyjde, dneska při generálce i na konci týdne v Londýně. Zatímco londýnské vstupenky určitě nepatří k nejlevnějším, akvabely dnes zvou v Brně večer zadarmo.

. Čtyřnásobná olympionička Soňa Bernardová a dvojnásobná olympionička Alžběta Dufková, předvedou dnes svoji olympijskou sestavu v bazénu za Lužánkami.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.